Projekt Twojego wnętrza zacznij dziś

Zastanawiacie się czy w aktualnej sytuacji jest możliwość współpracy z projektantem wnętrz? To nie jest łatwy czas dla nas wszystkich, ale każdy próbuje odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. My również.

Wiemy, że spędzając ostatnio dużo czasu w swoich domach, zauważacie potrzebę zmian. Pewne rozwiązania okazują się niefunkcjonalne, inne nie odpowiadają Waszym potrzebom ewoluującym na przestrzeni lat lub najzwyczajniej Wam się znudziły wizualnie. Czasem wystarczy drobna metamorfoza, która wniesie do wnętrza powiew świeżości. W innym przypadku wymagana jest kompleksowa zmiana lub aranżacja wnętrza od zera. Może akurat macie w tej chwili trochę więcej czasu na analizę swoich „czterech kątów” i zaplanowanie swojej wymarzonej przestrzeni. My służymy wsparciem w każdym przypadku.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów zmodyfikowałyśmy lekko sposób działania. Nadal proponujemy trzy warianty współpracy przy projekcie, rozszerzyłyśmy jednak zakres zdalnej komunikacji.

Do rzeczy:

– pierwszy etap należy do Was. Tu musicie nas nieco wyręczyć przesyłając nam wszystkie niezbędne do rozpoczęcia prac informacje, takie jak: rzuty nieruchomości, zdjęcia z nieruchomości, wskazane przez nas dodatkowe wymiary, swoje inspiracje,

– poprosimy Was o wypełnienie ankiety, którą nieco rozbudowałyśmy ze względu na brak możliwości bezpośredniego spotkania,

– na tej podstawie oraz dodatkowych ustaleń prowadzonych zdalnie, przygotujemy propozycję układu funkcjonalnego, plansze koncepcji oraz wstępną wizualizację z szacunkowym kosztorysem,

– konsultujemy koncepcję, nanosimy ewentualne zmiany.

Na tym etapie możemy zakonczyć pracę nad projektem, przekazując Wam plansze koncepcji, wizualizacje oraz „listę zakupów”. Reszta w Waszych rękach.

Przechodząc do drugiego etapu współpracy musimy mieć już mozliwość wyruszenia w teren. Przygotowanie szczegółowej specyfikacji, wyboru docelowych materiałów, konsultacja kwestii technicznych z wykonawcami wymaga od nas bycia wśród ludzi. Mamy nadzieję na to, że sytuacja będzie się uspokajać, a my na bieżąco bedziemy na nią reagować i powoli powracać do normalnego funkcjonowania. Tak bardzo za tym tęsknimy. Za Wami też!