Mieszkanie w stanie deweloperskim w Toruniu

Przedstawiamy kolejny projekt mieszkania deweloperskiego o powierzchni 46m2. Tym razem miałyśmy przyjemność współpracować z dwojgiem młodych ludzi, którzy zdecydowali się na wnętrze nowoczesne z nutką elegancji. Elementami, które koniecznie miały znaleźć się w projekcie były marmur, welur, butelkowa zieleń i pudrowy róż. W takiej aranżacji nie mogło zabraknąć złota w postaci elementów wykańczających.

POKÓJ DZIENNY

Przestrzeń salonu obejmowała kącik wypoczynkowy ze ścianą TV oraz stół jadalniany, który nawiązywał do otwartej przestrzeni aneksu kuchennego (zabudowa kuchenna nie była ujęta w zleconym projekcie). Zdecydowałyśmy się na piękną sofę wypoczynkową w kolorze ciemnej zieleni, przy której stanął stolik kawowy ze złotymi elementami. Nowoczesny kącik telewizyjny został wydzielony poprzez położenie tapety imitującej marmur na ścianie, na której zaplanowane było umieszczenie telewizora. Biały stół korespondował z szafkami kuchennymi. Elegancji dodały welurowe krzesła w kolorze pudrowego różu oraz klasyczne, eleganckie oświetlenie. Pudrowy róż znalazł się także na ścianach za sofą przy pełnej akceptacji Pana domu.
Po przedstawieniu dwóch wariantów podłogi, klienci zdecydowali się na położenie paneli podłogowych ułożonych w tzw.  jodełkę, kolor ciemny dąb, na całej powierzchni mieszkalnej oprócz łazienki.

SYPIALNIA

Sypialnia nawiązywała do klimatu panującego w całym mieszkaniu. Welurowe łóżko w kolorze ciemnej zieleni, na tle szarej ściany, lampki ze złotymi elementami i ciężkie zasłony w ciemno szarym kolorze nadały buduarowego charakteru i elegancji. Nie zapomniałyśmy o stronie praktycznej i funkcjonalnej umieszczając prostą szafę w zabudowie na całej szerokości jednej ze ścian.

ŁAZIENKA

W łazience marmurowe płytki Calacatta (podłoga i ściany) połączyłyśmy z szarymi płytkami Equipe Ceramicas Materlier Fossil Grey, które zostały ułożone w jodełkę, zdobiąc ścianę za szafką z umywalką. Naszym zdaniem ta kombinacja wygląda niezwykle nowocześnie i przełamuje jednostajną marmurową powierzchnię. Wykończenie w postaci złotych baterii prysznicowej i umywalkowej dopełniło to piękne pomieszczenie.

Teraz czekamy na realizację projektu. Już nie możemy doczekać się efektu końcowego.