Konsultacja online czy w realu?

W związku z zapytaniami, które do nas spływają postanowiłyśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom. Prowadzimy analizę nieruchomości pod kątem funkcjonalności i designu. Po obejrzeniu zdjęć pomieszczeń, które możecie wysłać online lub wizycie w Waszych domach przygotowujemy dla Was krótkie zestawienie i opis metamorfozy. Do takiej analizy dołączamy plansze koncepcyjne MOOD BOARD oraz zestawienie produktów, których użyłyśmy w projekcie aranżacji, wraz z cenami.

Być może takie rozwiązanie jest właśnie dla Was? Nie trzeba od razu przeprowadzać wielkiej rewolucji i mieć worka pieniędzy, by odświeżyć wnętrze, wprowadzić nowy styl i energię, poprawić humor sobie i domownikom . Zapraszamy do współpracy. Zadzwońcie do nas! Umówmy się na spotkanie, na którym poznamy się i szczegółowo opowiemy jak pracujemy. A jeśli zdecydujecie się na totalną rewolucję… tym lepiej:-) Służymy pomocą i z chęcią  zaangażujemy się w nowy projekt!

Poniżej przedstawiamy propozycję dla naszej Klientki.

Przedmiotem analizy była metamorfoza dwupokojowego mieszkania, zamieszkałego przez Mamę i nastoletnią córkę. Planując zmiany miałyśmy na uwadze, iż część elementów stałych, mebli, zabudowy kuchennej pozostawało bez zmian. Naszym zadaniem było nadanie lekkości i powiewu świeżości w aranżacji poprzez zmiany w wersji budżetowej.

POKÓJ DZIENNY


POKÓJ NASTOLATKIKUCHNIAPRZEDPOKÓJ

 

 • Dla kogo KONSULTACJA?
  Dla osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie, przy wykorzystaniu niewielkich nakładów finansowych.
 • Co otrzymam?
  Opracowanie zawierające analizę nieruchomości pod względem układu funkcjonalnego
  i designu.
  Plansze koncepcyjne MOODBOARD.
  Listę produktów wraz z cenami.
 • Czy sam będę umiał przeprowadzić metamorfozę?
  Tak. W przygotowanym opracowaniu, na przesłanych zdjęciach (lub fotografiach robionych przez nas), wskazujemy rzeczy do zmiany, przeniesienia, usunięcia. Dodatkowo otrzymasz listę przedmiotów użytych w aranżacji wraz z nazwami sklepów stacjonarnych lub linkami do sprzedaży internetowej.
  Jeśli, jednak nie chcesz tym się zajmować. MOMA może wkroczyć do akcji 🙂
 • Czy będę wiedzieć jaki jest koszt planowanej metamorfozy?
  Tak. Możesz już na wstępie określić szacunkowy budżet, w obszarze którego zaplanujemy zmiany.